Promo Straw Hat Paglietta

Levertijd ca. 10 werkdag(en)
Promo Straw Hat Paglietta
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Promo Straw Hat Paglietta - Camel
  • Bedrukt lint (500 x 18 mm)
    • Onbedrukt
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

Mijn prijs

Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen 
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen (onbedrukt)

Wil je een gratis digitaal
voorbeeld bij je offerte,
upload je logo en/of tekst
en geef je wensen aan

Bedrukt geleverd in: ca. 10 werkdag(en)
Onbedrukt geleverd in: ca. 3 werkdag(en)
Levertijd is na akkoord digitale drukproef.
Eerder leveren in overleg

Gratis verzending (m.u.v. samples). Wij maken altijd kosteloos een Digitaal ontwerp van jullie logo op een afbeelding van het artikel.

Heb je vragen over de levertijd, aanleveren van je logo, aantallen of iets anders. Bel of mail ons, wij helpen je graag!

Omschrijving

Dwaal rond in de straten van Rome met deze Italiaanse zonnehoed. Deze hoed is gemaakt van zeegrasstro, hierdoor krijgt de hoed een zonnige en heldere uitstraling. Bevestig een gekleurd bandje aan de rand van de hoed en creëer een speels effect, bijvoorbeeld met een leuke boodschap of je logo.

LOGO AANLEVEREN: Om jullie logo zo mooi mogelijk op het product te krijgen hebben wij jullie logo nodig in een hoge kwaliteit. Wij ontvangen graag jullie logo in een gevectoriseerd EPS, AI of PDF bestand. Met de bestanden in de juiste kwaliteit kan de DTP jullie logo vergroten en verkleinen zonder kwaliteitsverlies. Heb je het logo niet in het juiste bestand maar wel in een hoge kwaliteit jpg, dan kunnen we hier meestal ook mee uit de voeten. Is het logo niet in de juiste configuratie of kwaliteit beschikbaar, dan kunnen wij deze tegen een gering bedrag laten omzetten (€ 14,50). Wanneer je alleen een tekst wil laten drukken op het artikel, dan hebben wij voldoende aan de tekst, het lettertype en de Pantone drukkleur. Na ontvangst van het logo en/of de tekst maken wij een digitale drukproef.

DIGITALE DRUKPROEF: Wanneer wij jullie logo hebben ontvangen gaan wij binnen 2 werkdagen een digitale drukproef maken van jullie logo op een afbeelding van het artikel. Deze drukproef mailen wij naar jullie voor akkoord. Mocht je nog iets willen veranderen dan kan dat en maken wij een nieuwe digitale drukproef, dan sturen wij deze weer naar jullie. Na akkoord op de drukproef start het drukproces.

LEVERING: Wanneer de producten klaar zijn, worden ze ingepakt en naar het door jullie opgegeven adres verstuurd. Wij sturen jullie een mail met daarin de details over de verzending en track en trace.

BETALEN: Via onze webshop kun je betalen met betaalmethodes zoals Ideal, Creditcard en Sofort. Daarnaast is het ook mogelijk om te betalen op rekening. Hier zijn wel voorwaarden aan verbonden, vraag ernaar.

Specificaties

Gewicht 57 g
Materiaal 100% Stro
Kleur Camel
Afmeting one size, fits all
Hoogte 10 cm
Lengte 37 cm
Artikelnummer 2149

Prijsinformatie

Ziet je geen prijsweergave? Selecteer dan een optie hierboven. ×
Draai uw mobiel voor de prijsinformatie

Gerelateerde producten

Muts Timoty
Bedrukte levertijd ca.15 werkdag(en) Minimale afname: 50 stuk(s)
Muts Tierney
Bedrukte levertijd ca.15 werkdag(en) Minimale afname: 50 stuk(s)
Muts Zalay
Bedrukte levertijd ca.15 werkdag(en) Minimale afname: 100 stuk(s)
Hoed Rusnak
Bedrukte levertijd ca.15 werkdag(en) Minimale afname: 100 stuk(s)
Resultaten 1 t/m 4 van de 76